Rreth Nesh

7
5

E themeluar në1956, Chengdu Foster Technology Co., Ltd. dikur ishte një degë e Ministrisë Kineze të Makinerisë dhe një prodhues i caktuar i grupeve të gjeneratorëve hidroelektrikë të vegjël dhe të mesëm.Me66 vjetme përvojë në fushën e turbinave hidraulike, në vitet 1990, sistemi u reformua dhe filloi të projektonte, prodhonte dhe shiste në mënyrë të pavarur.Dhe filloi të zhvillojë tregun ndërkombëtar në vitin 2013. Aktualisht, pajisjet tona janë eksportuar në Evropë, Azi, Amerikën e Jugut, Amerikën e Veriut dhe shumë rajone të tjera të pasura me ujë për një kohë të gjatë, dhe janë bërë një furnizues bashkëpunues afatgjatë i shumë kompani, duke vazhduar të ruajnë bashkëpunimin e ngushtë.SigurojnëShërbimet OEMpër kompani të shumta ndërkombëtare të energjisë.

Turbinat foster kanë lloje të ndryshme, specifika dhe cilësi të besueshme, me strukturë të arsyeshme, funksionim të besueshëm, efikasitet të lartë, pjesë të standardizuara dhe mirëmbajtje të përshtatshme.Kapaciteti i turbinës së vetme mund të arrijë 20000 KW.Llojet kryesore janë Turbina Kaplan, Turbina Tubulare Bulb, Turbina S-Tube, Francis Turbine, Turgo Turbine, Pelton Turbine.Forster ofron gjithashtu pajisje elektrike ndihmëse për hidrocentralet, të tilla si guvernatorë, sisteme të automatizuara të kontrollit të integruar të mikrokompjuterëve, transformatorë, valvola, pastrues automatikë të ujërave të zeza dhe pajisje të tjera.

Forster respekton rreptësisht standardet ndërkombëtare të IEC dhe standardet e GB.Dhe ka certifikata CE, ISO, TUV, SGS dhe të tjera, dhe ka një numër patentash shpikjesh të teknologjisë së lartë.
Ne i përmbahemi gjithmonë parimit të ndershmërisë dhe pragmatizmit, në radhë të parë cilësinë, integrojmë mendjen e hapur dhe qëndrimin ndaj jetës në punën tonë dhe përpiqemi të krijojmë një situatë të favorshme për klientët, ndërmarrjet dhe shoqërinë.Në konkurrencën e ashpër të tregut, ne gjithmonë i përmbahemi suksesit ose dështimit të detajeve dhe fokusohemi në arritjen e përsosmërisë në frymën e sipërmarrjes.

Avantazhi ynë

Integriteti, Pragmatizmi, Inovacioni, Ofroni zgjidhjen më të mirë për termocentralin tuaj

8

Pajisjet inteligjente të prodhimit

Ajo ka pajisje të avancuara të prodhimit të automatizuar CNC dhe më shumë se 50 teknikë prodhimi të linjës së parë, me një përvojë pune mesatare prej më shumë se 15 vjetësh.

team

Aftësitë e projektimit dhe R&D

13 inxhinierë të lartë hidroenergjetikë me përvojë të pasur në projektim dhe kërkim e zhvillim.
Ai ka marrë pjesë shumë herë në hartimin e projekteve hidroenergjetike të Kinës në nivel kombëtar.

未标题-4

Shërbimi ndaj klientit

Dizajni i zgjidhjeve të personalizuara falas + shërbimi pas shitjes pa pagesë gjatë gjithë jetës + gjurmimi pas shitjes i pajisjeve gjatë gjithë jetës + inspektim falas i termocentraleve të paplanifikuara të klientëve

9

Vizita e Klientit

Çdo vit, ne pranojmë shumë klientë të investimeve të pajisjeve hidroenergjetike dhe ekipet e tyre nga e gjithë bota për të vizituar fabrikën tonë, për t'u ofruar klientëve zgjidhje ballë për ballë dhe për të nënshkruar kontrata.

10

Ekspozita Ndërkombëtare

Ne jemi ekspozues rezident i ekspozitës më të madhe industriale në botë - Hannover Messe, dhe shpesh marrim pjesë në ASEAN Expo, ekspozitën e makinerisë ruse, Hydro Vision dhe ekspozita të tjera në Shtetet e Bashkuara.

Hydro Turbine

Certifikatat

Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë në Kinë, ne kemiISO9001: 2015sistemi i menaxhimit të cilësisë,TUV, SGScertifikimin e fabrikës,CE, SILcertifikimit dhe një sërë patentash shpikjesh inovative.Në vitin 2013 fitoi kualifikimet për import dhe eksport dhe filloi tregtinë ndërkombëtare.

Pyetjet e bëra më shpesh

Si të zgjidhni një turbinë të duhur?Ka kaq shumë modele që ofrojnë në faqen tuaj të internetit.Dhe si të llogaritet kapaciteti i turbinës?

Thjesht më tregoni kokën e ujit, shkallën e rrjedhës, inxhinieri ynë i vjetër do të gjejë zgjidhjen për ju.Kapaciteti i turbinës: P=Furnizimi (metër kub/sekondë) * Koka e ujit (m) * 9.8 (G) * 0.8 (efikasiteti).

Çfarë informacioni duhet të jap për të marrë kuotimin?

Ne duhet të dimë kokën e ujit, shkallën e rrjedhës, nivelin e tensionit, frekuencën, funksionimin brenda ose jashtë rrjetit, nivelin e automatizimit nga ju për të gjetur zgjidhjen.

Kur turbina ime mbyllet, kush mund të më ndihmojë të zgjidh problemin?

Jeni të lirë të më telefononi ditën ose natën në numrin tim celular +8613540368205.Jam i sigurt se inxhinieri ynë është në gjendje ta rregullojë problemin ose duke ndryshuar pjesë këmbimi ose duke hequr diçka.

Çfarë thonë të tjerët

shërbim i mirë... dorëzuar sipas kërkesës

Produkt i mirë dhe shërbim shumë i mirë!!!Unë e rekomandoj atë!

Lini Mesazhin tuaj:


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni