Na kontaktoni

Ku është Forster

Informacioni i Komunikimit

Adresë

Pallati 4, Nr.486,

Rruga e 3-të Guanghuadong, rrethi Qingyang,

Qyteti Chengdu, Sichuan, Kinë

E-mail

nancy@forster-china.com

sales@forster-china.com

forster2@forster-china.com

Telefoni

Tel: +86-28-8701 3699

Telefoni 1: +86 18109034517

Telefoni 2: +86 13408630944

SNS

www.facebook.com/forster.tech

www.facebook.com/hydroturbine

www.linkedin.com/in/nancy-lan-b8446820b/Lini Mesazhin tuaj:


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni