Aksesorë Turbinash

 • Forster Francis Pelton Turgo and Kaplan Turbine Runner OEM

  Forster Francis Pelton Turgo dhe Kaplan Turbine Runner OEM

  Përpunimi: Pjekja me temperaturë konstante, përpunimi CNC
  Zbulimi: inspektimi dinamik i ekuilibrit
  Materiali: Çelik me karbon me qëndrueshmëri të lartë ose çelik inox
  Diametri: 50cm-240cm

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni