Додатоци за турбини

 • Forster Francis Pelton Turgo and Kaplan Turbine Runner OEM

  Форстер Френсис Пелтон Турго и Каплан турбински тркач OEM

  Обработка: жарење со постојана температура, CNC обработка
  Откривање: динамична инспекција на рамнотежа
  Материјал: Јаглероден челик со висока цврстина или нерѓосувачки челик
  Дијаметар: 50cm-240cm

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја