Контактирајте не

Каде е Форстер

Информации за комуникација

Адреса

Зграда 4, бр.486,

Третиот пат Гуангхуадонг, округ Кингјанг,

Градот Ченгду, Сечуан, Кина

Е-пошта

nancy@forster-china.com

sales@forster-china.com

forster2@forster-china.com

Телефон

Тел: +86-28-8701 3699

Телефон 1: +86 18109034517

Телефон 2: +86 13408630944

СНС

www.facebook.com/forster.tech

www.facebook.com/hydroturbine

www.linkedin.com/in/nancy-lan-b8446820b/Оставете ја вашата порака:


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја