Форстер стана добавувач на злато на Alibaba

Меѓународната станица Alibaba е глобална професионална меѓународна надворешна трговија за извоз и прекуокеанска B2B прекугранична трговска платформа за да им помогне на претпријатијата да ги прошират извозниот маркетинг и услугите за промоција на меѓународната трговија.
Chengdu Forster Technology Co., Ltd. (Forster) соработува со Alibaba 9 години од 2013 година. Извозниот бизнис на Forster значително се зголеми преку континуирано подобрување, промоција и оптимизација на производите Forster го освои признанието на пазарот со својот напреден дизајн концепт, водечки производствен капацитет и висококвалитетна услуга На почетокот на оваа година, таа стана ѕвезда снабдувач на платформата.Производите и услугите на Форстер беа препознаени од Алибаба и ја освоија титулата добавувач на злато Пред неколку дена, тимот на Форстер спринтува до снабдувачот со пет ѕвезди на Алибаба.

111111111121100

 

1star


Време на објавување: мај-09-2022 година

Оставете ја вашата порака:

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја